Komentowana treść: RC5 - zestawienie za sierpień
[#1] Re: RC5 - zestawienie za sierpień
I znowu nic o konkursie OGR-25, który jest moim zdaniem bardziej użyteczny i ma realny czas zakończenia. Postępy Distributed Pegasos Team w tym konkursie można śledzić tutaj.

[#2] Re: RC5 - zestawienie za sierpień

@Grzegorz Kraszewski, post #1

Jak sam tytul comiesięcznych zestawień sugeruje - chodzi o RC5. OGR'em nigdy się nie zajmowalem i nie prowadzilem jego statystyk, więc jeśli masz ochotę/możliwość się tym zająć, myślę że nie byloby problemu, żeby stworzyć większy comiesięczny news w którym bylyby zarówno zestawienia jednego, jak i drugiego konkursu.
[#3] Re: RC5 - zestawienie za sierpień

@Grzegorz Kraszewski, post #1

co do ogra to zgadzam się, bardziej przydatny niż po prostu mielenie rc5

a co do Twojego wykresu to uważam, że ciekawie jeszcze by wyglądało porównanie systemów, takie jak na:

http://stats.distributed.net/misc/platformlist.php?project_id=25&view=tco





[#4] Re: RC5 - zestawienie za sierpień

@narwik, post #3

Musiałbym zautomatyzować tworzenie wykresów. TVPaint ma port ARexxa, więc może się przyjrzę zagadnieniu w przyszłości.
[#5] Re: RC5 - zestawienie za sierpień

@Grzegorz Kraszewski, post #4

Moze lepiej uzyc biblioteki gd i generowac wykresy online?
[#6] Re: RC5 - zestawienie za sierpień

@mcbarlo, post #5

To byłby może nawet niezły pomysł, gdyby nie to, że nie znam biblioteki GD w ogóle, a PHP o tyle o ile. Szybciej chyba bym napisał w C program ładujący stronę statystyk, wyciągający z niej potrzebne dane i tworzący wykres w TVPaincie poprzez port ARexxa.
[#7] Re: RC5 - zestawienie za sierpień

@Grzegorz Kraszewski, post #6

to ja czekam! : )

nie zastanawiaj się nad zrobieniem tego programiku, summa summarum i tak wyjdzie czasowo in plus, niż takie ręczne wklepywanie

i dwa, dasz radę wtedy obsłużyć ogra i rc5 za jednym zamachem
[#8] Re: RC5 - zestawienie za sierpień

@narwik, post #7

Już zacząłem pisać, nie ma to jak dobrze udokumentowany i skuteczny zestaw komend. TVPaint roxx jeszcze bardziej :).
[#9] Re: RC5 - zestawienie za sierpień

@Grzegorz Kraszewski, post #8

Mam już dwa skrypty (jeden do RC5-72, drugi do OGR-25), które w pełni automatycznie pobierają dane z plików tekstowych, rysują wykresy i zapisują do plików PNG. Zostało zautomatyzować pobieranie danych i ich parsowanie, oraz ewentualnie wysyłanie rysunków na serwer. Przerobienie tych skryptów na robienie wykresów według platform to będzie 10 minut roboty. A na końcu jeden skrypt, który będzie odpalał niezbędne aplikacje i wywoływał te cztery skrypty :D.
[#10] Re: RC5 - zestawienie za sierpień

@Grzegorz Kraszewski, post #9

no krash, czekamy czekamy

ja jestem ciekaw czy spadek aktywności morphosów na rc5-72 to wynik spadku popularności platformy, czy skutek przniesienia się użytkowników na ogra : )
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem